Ekran Resmi 2015-05-06 02.22.38
KİM BİLİR?
Mayıs 5, 2015
Ekran Resmi 2015-05-06 02.47.23
SIÇANLAR GÖREV BAŞINDA!
Mayıs 5, 2015
Ekran Resmi 2015-05-06 02.31.32

UZAYLILARIN ARAMIZA KARIŞMAMALARININ SEBEPLERİ

Bilhassa son yüzyıl içerisinde uzaylı yaratıklar ile ilgili pek çok kayda değer gelişme yaşandı. Bu ilgi çekici konuya parmak basan pek çok kitap, film ve belgesel yapılı eser icra edildi. Gündemde epeyce yer edinen “Uzaylı Otopsisi” gibi gelişmeler de; bir şekilde varlıklarını kabullenmemize ve uzay mekiklerini dünyamıza ne zaman indireceklerine dair bekleyişe koyulmamıza neden oldu.

Tabii bu süreç içerisinde uzaylılarla aramızda bazı sürtüşmeler de yaşanmadı değil. Örneğin esrarengiz kaçırılma vakaları hiç de hoş değildi. Hele ki kaçırdıkları dişilerle üreme ve yeni bir ırk meydana getirmeye yönelik fikirleri bir hayli çılgınca.

Tüm bu medeniyet dışı düşüncelerine karşın, yine de uzaylılar insanlar için her zaman sempatik yeşilimsi yaratıklar olarak görülmüşlerdir. Fakat onlara karşı göstermiş olduğumuz samimiyet yeterli gelmiyor olacak ki henüz resmi bir tanışma seremonisine şahit olamadık.  Peki, bu uzaylılar ne diye ülkemize inmiyor?

uzaylilar-turkce-konusuyor5

NEDEN?

Neden 1: Gelip de ne yapacaklar?

Neden 2: Giyim tarzlarının beğenilmeyeceği konusunda endişeli olan uzaylılar; Nurella’nın kuşunun ölümüne sebebiyet vermekten çekiniyorlar.

Neden 3: Yöresel halk danslarının beğenilmeyip 3 Hayır’la uğurlanmaktan korkuyorlar.

Neden 4: SSK’ları olmayan uzaylıların, izdivaç programında talip oldukları kişinin üzerine yapabilecekleri bir yazlıkları dahi yok.

Neden 5: Oldukça pinti olan uzaylılar uzay mekiği için istenilecek otopark ücretinin yüksek olacağını düşünüyorlar.

Neden 6: Yemeğin salçalısının, kadının ise kalçalısının revaçta olduğu ülkemizde; uzaylı dişiler iki konuda da iddialı değiller.

Neden 7: “Çocuk da yaparım kariyer de” felsefesini gerçekçi bulmayan uzaylı kadınlar; en az üç çocuk olayını biraz abartılı buluyorlar.

Neden 8: Gezi ve yemek programı sunucuların, kendilerini tanımaya yönelik ziyaretleri sonucu erzak depolarının boşalacağından endişeliler.

Neden 9: Özel hayatları ile gündeme gelmekten her zaman kaçınan uzaylı sanatçılar ülkemizde magazinin çok yoğun olduğunu düşünmekteler.