kafa mutlu mutsuz kayıp
Ağustos 22, 2015

  insanların-düşünememesi-liderler-için-ne-büyük-şans

Her şey tükeniyor bende
Sözlerim konuşacağımda konuş, konuş konuşmak istediğim le söylediklerimin arasında dağlar kadar fark oluyor. Konuşmak istediklerim çok uzak bir yer oluyor yapmak istediklerim düşünmek istediklerim hepsi uzak da bir yer gidemediğim bir yer gibi kalıyor orda. onlar orda ben başka bir yerde kafam başka bir yerde uçup giderken gitmek isterken gidemezken istediğini yapamamak. Söylemek istediğini söyleyememek unutmak gibi bir şey ama diil.
Yapamıyorum olmuyor düşünmeden duramıyorum ama olmuyor düşünmek düşünemiyorum. bu hiçbir şeye benzemiyor özlemek gibi özlediğini görememek gibi görmek istemek gibi yok tam olarak değil.Kendi başına kalınca bir işe yaramıyor mesela kendine kalmak da olamıyor çünkü kendine kalmış gibi diil
Kuytuya bakıyorsun gibi BOK GİBİ…

Aysun
Aysun
İşçi emeklisi bir baba ile ev hanımı bir annenin 3 çocuğundan 2. si. Olay yeri karadeniz . Eskişehir Osmangazi üniversitesi turizm bölümünde okuyormuş gibi. Kitap şiir karikatür müzik yazmak gitar haberler bazı reklamlar anti sınıfçı halkarın eşitliği çevre dostu barış yanlısı gibi durumlara ilgili.