tayyip_davutoğlu mix _5665
“onlar konuşur ak parti yapar”
Mayıs 16, 2015
Modern-Day-Slavery
ESARET
Mayıs 20, 2015
11198455_10206474437157474_449359938_n

Sörvayvır Adası :)

Kız koş, koşsana kızım gelsene buraya.. bak şuna ya hiç söz dinliyomu! Kız koşsana.. hızlı koş..

Ay noldu ne oldu yangın mı çıktı, hırsız mı girmiş ne olmuş?

Yok kızım bişey olmadı, televizyonla konuşuyodum ben..

Televizyonla mı konuşuyodun?

Hııı.. şu Sörvayvır daki yarışmacılar var ya, onlara diyodum.. bak hala yavaş koşuyo, kızım o sopanın üstünden atlayıp denize gircen, sonra yüzüp o şeyin üstüne çıkcan bu kadar basit ya..

Anne rahat bırak şu yarışmacıları rica edicem.. bak ben sana haber okuyim..

Bırak kız şimdi haberi..  Aaaa vay başıma gelen, bak gördün mü ayağı takıldı.. bu gidişle siz zor görürsünüz yemek ödülünü.. adada Hindistan cevizi de az kaldı.. hadi bakalım napcaksınız bakalım..

Boşuna yorma kendimi anne, duymazlar seni, telapati yeteneğimiz henüz o kadar gelişmedi..

Yarışmaya katılanların hepsi baya kilo verdi ha.. Acaba seneye gönüllüler takımına babanı mı yollasak? baksana şu adamın kaslarına, baklavalarına.. bunların göbeğinde baklava var, babanınkinde kol böreği yaa..

Anne börek dedin de aklıma geldi.. Bursalı bi börek ustası varmış, peynirli kol böreği yapmış.. Hong Kong’ tan getirttiği bi stratosfer balonuna koyup gökyüzüne fırlatmış biliyomusun?

Nası yani? Uzaya kol böreği mi yolladık biz şimdi?

Evet biraz öyle oldu..

Uzaya yollayacağına Sörvayvır adasına yollasaymış ya, insanlar karnını doyururdu ne güzel.. Uzayda kim yiycek şimdi onu? Bozulur o bi haftada..

Yok anne zaten balon belli bi yükseklikten sonra patlamış.. ay o anda böreğin düştüğü yerde olduğumuzu bi düşünsene anne..  gökten börek yağıyo ehehe.. napardın öyle mi durumda?

Hemen gidip bi milli piyango bileti alırdım.. Böyle bişey insanın başına kaç kere gelir ki dimi? O kadar insan varken börek gelip de benim başıma düşmüşse şansım yerinde demektir yani..

Şansın yerinde mi demektir ehehee ay hiç güleceğim yoktu ehehee ay anne valla alem kadınsın ha.. kafana börek düşmüş, insan bi merak eder bu börek nerden geldi, niye düştü diye yaa.. 

Bak işte yenildiler, ben dediydim ama hızlı koşun dediydim, gitti yemek ödülü, nolcak şimdi? Ay aklıma çok güzel bi fikir geldi.. şimdi sen markete git, ordan patlıcan, patates, soğan, ekmek mekmek ne bulursan al, getir çocum hadi..

Anne evde her şey var zaten niye alıyom ki ben bunları şimdi?

Yemek yapıp Sörvayvır adasındakilere yollıycam.. yazık bi deri bi kemik kaldılar, acık karınları doysun insanların..

Eheheh anne valla sen komik kadınsın he.. nerden buluyosun böyle espirileri yaa ehehee.. Nereye anne? Annee.. ay dur nereye yaa.. sen ciddi misin? Anne saçmalama olur mu öyle şey? Anne onlar ödül mödül derken karınlarını doyuruyolar merak etme sen.. anne dur ya bi.. ay kadın resmen gitti markete..