yalniz-kadin
DÜŞÜNMEDİM BEN
Temmuz 26, 2015
TÜKENMEK
Ağustos 22, 2015

BİRAZ KAFA YAPTIM MUTLUYMUŞ KENDİLERİ BEN MUTSUZUM

Bucaklı köşe beynin hücrelerinin en sevdiği, dinlenip soluklanıp yeni şeyler keşfettiği, varlıklarını devam ettirebilmek için çalışıp çalışıp da var olmayı başardıkları, bazen toplanıp gün yaptıkları ( gün yaparken dışarıdan yemek gelmiyor ), isyan, grev harp gibi kötü etkileşimlere girdikleri de oluyor, Nöbetçi şu an devriye geziyor.
Allahtan ümidin olmadığı, bilakis barikatlı. Irk ayrımı yapmıyoruz fakat çoğunlukta Çingene kökenli barınmak da . Siyah, beyaz, kızıl, Sünni, mültecilerimizde bulunmakta.
İnsanlık diye bir gezegen var keşfedilmiş fakat bulaşıcı olduğu düşünülen ve kanser olarak teşhis edilmiş yalan bir hastalık yüzünden gidilmiyor yalandan. Bağışıklık kazanınca bulaşsa da geçiyor zarar vermeden. Aşısı var olgunlaşma dönemi başlangıcıyla belli bir yaşın üstündekilerin kesinlikle yaptırması koşulu ile. Biz gerekli tebbirlerimizi aldık gezegeni bulaşıcı hastalığa terk etmeyi düşünmüyoruz.
Ada diye bir yer var bide hücrelerin adası kalp olarak adlandırılıyor. Yenilenmek için gidip geldikleri temizlenerek içlerinin ferahladığı çocuksu ada sevmenin ya da üzülmenin anlaşıldığı yer biraz devrim niteliğinde. Temiz kullanım önerilir ve bunun sonucun da ve kesin bir sonuç elde edilir.
Hımm okundu gibi duruyo 
Suların gelgitleriyle gibi akla vuranlar
Sular seller gibi çamurda n arınmak

———– ———— ————

KAYIP DÖNENCE
Çok paraya ihtiyacım oldu
Bir sürü ihtiyacım oluştuktan sonra
Ki ağlamak hesapsız kitapsız kaldı
Savunmasız olunan yerlerin bedelini
Yalnızlık doğruladı
Ne yüzsüzleşebilecek
Ne de yüzleşebilecek bir madalyonunu
Övme yerme ile çevrilip duran
Çooook ihtiyacım oldu kendimi bulmaya
Art arda görünenle art arda gelenin anlamı
Ardı arkasına bilmem ne nokta

03d9115868184a1d4f5881afac8a1679_k

 

Aysun
Aysun
İşçi emeklisi bir baba ile ev hanımı bir annenin 3 çocuğundan 2. si. Olay yeri karadeniz . Eskişehir Osmangazi üniversitesi turizm bölümünde okuyormuş gibi. Kitap şiir karikatür müzik yazmak gitar haberler bazı reklamlar anti sınıfçı halkarın eşitliği çevre dostu barış yanlısı gibi durumlara ilgili.